Naissuguelundite plastika

Intiimkirurgia on maailma üks aina levinumaid ilulõikuste trende, mis on tänapäeval juba üsna tavaline protseduur ka Eestis. Dr Simmo on saanud vastava koolituse Viinist, seal ka ise neid operatsioone teinud ja praegu Eestis üks väheseid litsentseeritud plastikakirurge selles vallas.

Intiimkirurgilise lõikusega on võimalik muuta nii suurte kui ka väikeste häbememokkade välimust ja eemaldada kliitori ümbruses olevat liigset nahka. Tihti ei ole probleem ainult väljanägemises, intiimpiirkonna probleemid põhjustavad ka ebamugavustunnet või isegi valu ja mehaanilist hõõrdumist teatud spordialade harrastamisel. Operatsiooniga on sellest kõigest võimalik vabaneda.

Lõikusele eelneb dr Simmo konsultatsioon, kus leitakse sobiv lõikusmeetod ja selgitatakse välja patsiendi soovid. Konsultatsiooni saab teha ka fotode põhjal meilitsi. Suurema mahuga lõikuste puhul soovitame üldnarkoosi, väiksemate lõikuste puhul võib piirduda lokaalanesteesiaga. Operatsioon kestab lõikuse ulatusest olenevalt umbes 30 minutit – 1,5 tundi. Pärast operatsiooni on patsiendil soovitatav mõne tunni haiglas veeta. Lõigatud piirkonnas esineb mõne päeva natuke valulikkust, tavaliselt võib tööle minna ja tavalise argieluga alustada, kui operatsioonist on möödas 5–7 päeva.

Konsultatsioon

Meili teel või kohapeal

Protseduuri hind

al. 1690€

Protseduuri kestus

30 minutit – 1,5 tundi

Kliinikus taastumise aeg

koju samal päeval

Tööle naasmise aeg

Sõltuvalt patsiendi seisundist