Meeste rindade vähendamine (günekomastia lõikus)

Dr Simmol on märkimisväärselt kogemust ka meeste rinnalõikustega. Rinnakoe liigkasv on meeste seas üsnagi tavaline probleem, kuigi sellest räägitakse vähe. Alati ei ole põhjuseks ülekaal. Suured rinnanäärmed võivad põhjustada nii mõnelegi mehele enesehinnanguprobleeme.

Lahenduseks on operatsioon, mille käigus eemaldatakse liigne rinnakude. Lõikusele eelneb dr Simmo konsultatsioon, kus räägitakse läbi kõik lõikuse olulised detailid ja valitakse patsiendile sobiv lõikusmeetod. Konsultatsiooni saab teha ka näiteks rindkere otse- ja külgfotode põhjal meilitsi. Lõikus kestab umbes 1–1,5 tundi. Lõikushaav tuleb kas kaarjalt nibu pigmentosa sisse, kus on hiljem armi üldjuhul väga raske märgata, või vajadusel pikendatakse seda külje peale, nii et lõpptulemus on vägagi loomulik. Kui vaja, kasutatakse lõikusel ka rasvaimutehnikat, kõik see sõltub sellest, kui palju on rinnas üleliigset kude ja kui palju rasva.

Suuremate günekomastiate puhul on ka lõiked suuremad ja rinnanibu vähendatakse või siirdatakse uuele kohale.

Taastumine on kiire ja kulgeb üldjuhul probleemideta. Mõni päev pärast lõikust esineb lõigatud piirkonnas valulikkust ja turset, kuid tööle saab tavaliselt tagasi minna juba 3–5 päeva pärast. Kui töö on füüsiliselt raske, soovitame võtta umbes 2 nädala pikkuse toibumisaja.

Konsultatsioon

Meili teel või kohapeal

Protseduuri hind

hind al. 2390 €

Protseduuri kestus

umbes 1-1.5 tundi

Kliinikus taastumise aeg

1 öö

Tööle naasmise aeg

Sõltuvalt patsiendi seisundist